طراحی سایت ساده

از آنجا که گاها طراحی سایت های حرفه ای ممکن است پر زحمت، وقت گیر، هزینه بر باشد و از طرفی داشتن وب سایت در بازارهای تجاری کنونی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است، ما لازم دانستیم که بسته ای از وب سایت های ساده، ارزان و غیر پیچیده که کاربران بتوانند با یک جلسه آموزش آسان آن را فرا بگیرند را در سایت خودمان بگنجانیم تا مخاطبان و صاحبین کسب و کار براحتی و با ثبت درخواست خود وب سایت مورد نظر را ایجاد نمایند.

وجود طراحی سایت با قیمتی ارزان، معقول و منصفانه، به مشتری هایمان این امکان را می دهد تا در شروع کسب و کارشان متناسب با بودجه خود یک پایگاه مناسب در فضای وسیع تجارت آنلاین را احداث نمایند.

 

 قالب ها اصطلاحا قالب کپی یا قالب آماده نمی باشد و فقط طراحی آن قبلا صورت گرفته و از بین قالب های PSD زیر، سایت شما از Base با توجه به رنگ سازمانی و خدمات شما ایجاد و برنامه نویسی می شود 

  https://afragtm.com/images/template/tick-icon.png1 جلسه آموزش رایگان برای وارد کردن محتوا.

https://afragtm.com/images/template/tick-icon.png  پشتیبانی فنی 3 ماهه رایگان (جهت رفع هرگونه ایراد برنامه نویسی و امنیتی).

https://afragtm.com/images/template/tick-icon.png  ایجاد تا 3 ایمیل به صورت رایگان برای مثال ( ... , sale , info , support ).

https://afragtm.com/images/template/tick-icon.png  چیدن و افزودن محتوا، محصولات، خدمات و وارد کردن هرگونه محتوای سایت به عهده صاحبین سایت می باشد.

 https://afragtm.com/images/template/tick-icon.pngایجاد منوهای مطالب و مجموعه ها بصورت نامحدود و بنا به نیاز شما عزیزان و توسط خودتان انجام می شود.

https://afragtm.com/images/template/tick-icon.png

  هزینه هاست و دامنه رایگان نبوده و هرکدام جداگانه محاسبه می شود.