طراحی سایت

امروزه با توجه به حجم گسترده تبلیغات در فضای مجازی به نظر می رسد برای دیده شدن، باید متفاوت بود. لذا داشتن یک وب سایت زیبا، شکیل و کارا، نیاز اشخاص برای متمایز بودن درفضای مجازی را مرتفع میکند. گروه طراحی مهندسی افـــرا با کمال افتخار سعی بر آن دارد مشتریان خود را که همانا آنان را دوستان خود می داند، در رسیدن به این مهم، صادقانه و صمیمانه یاری نماید. امیدواریم همکاری با این مجموعه برای شما عزیزان رضایت بخش و پرکاربرد باشد.

در فضای مجازی، وب سایت در قلب تمامی فعالیت های برند سازی قرار میگیرد. تمامی جنبه های کسب و کار شما در کنار یکدیگر بر روی وب سایت تجمیع گردیده، منتشر می شود. داشتن یک وب سایت به شما کمک می کند تا مفاهیم و پیام های اصلی مد نظر کسب  کار خود را هرچه بهتر و راحت تر مدیریت کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید.
یک وب سایت حرفه ای و زیبا بدون شک به بهبود تصویر شرکت شما نزد مشتریان کمک شایانی می کند. وب سایت شما اولین و مهترین محلی است که می توانید خدمات و محصولات و سیاست های فروش جدید خود را به مشتریان اعلام نمایید.
تیم ما شامل طراحان وب سایت، برنامه نویسان، بازاریابان و مدیران پروژه های حرفه ای است. ما بسیار به این امر معتقدیم که خروجی کار تیم گروه افرا است که می تواند وب سایتی مناسب کسب و کار شما و مشتریان هدفتان طراحی و ایجاد کند.
ما جامع ترین وب سایت های بازاریابی، فروشگاهی و . . . را برای کسب و کارهای متنوع و با اندازه های کوچک، متوسط و . . .  طراحی و اجرا می نماییم. بسیار خوشبختیم که بتوانیم  یاری رسان شما باشیم.

با ما تماس بگیرید.

 

 

resposive-slider

مشاوره و راهنمایی جهت ایجاد سایت واکنش گرا

tick-icon

مشاوره و انتخاب بهترین حالت طراحی برای داشتن سایتی که در دستگاه های مختلف بی نقص باشد

سایت واکنش گرا (responsive) سایتی است که اندازه و چیدمان اجزای آن شناور است و با ابعاد و رزولوشن دستگاههای مختلف تغییر می کند، بدین گونه چیدمان اجزای موجود در سایت به نحوی مناسب تغییر موقعیت می دهند

tick-icon

طراحی خاص در حالت واکنش گرا

responsive_web_designدر این نوع سایت ها ، کمی از گرافیک های انتزاعی سایت کاسته و طراحی سایت به گونه ای انجام می شود که بصورت افقی (Landscape) و المان های سطر به سطر موقعیت ها ایجاد شود

tick-icon

پویا نمایی و استفاده از کدهای انیمیشنی در جهت زیباسازی سایت های واکنش گرا

بعد از طراحی سایت و اجرای قالب واکنش گرا حالا دیگر نوبت به آن رسیده تا با استفاده از کدهای css3 و jQuery سایت را پویا و زیبا نمود و این افکت ها سایت شما را به شدت زیبا و جذاب می کند

اطلاعات تماس

location

آدرس : تهران - خیابان آزادی - بین خیابان خوش و بهبودی - نبش کوچه گلشنی - پلاک ۱۹ - واحد۵

phone

تلفن : ۰۹۱۲۵۸۷۷۸۵۰

mail

ایمیل : info @ afragtm.com