سوالات متداول

مزایای داشتن وب سایت چیست؟

از آنجایی که شیوه کسب و کار امروزی نسبت به کسب و کار سنتی تفاوت چشمگیری داشته، بنابراین برای تبلیغات و معرفی حرفه خود باید از روش های جدیدتری بهره بگیرید. طراحی وب سایت یک روش تبلیغاتی آسان، جذاب و به صرفه است. به شرط آنکه صاحبان وب سایت در به روز رسانی منظم سایت خود بکوشند.

چگونه میتوانم وب سایت مورد پسند خود را سفارش دهم؟

هرچند که بهتر است صاحبان مشاغل به صورت حضوری برای دریافت اطلاعات بیشتر مراجعه نمایند، اما طراحی وب سایت شامل چند مرحله کلی است. ابتدا در یک جلسه حضوری در مورد نیازهای مشتری صحبت میکنیم. سپس از وی میخواهیم نظر و سلیقه خود را در مورد ظاهر سایت اعلام نماید.بعد از اعلام نظر، گرافیست چند طرح گرافیکی طراحی میکند.بعد از تایید مشتری، طرح گرافیکی به مرحله اجرا میرسد. برای ورود اطلاعات، مشتری هم میتواند با پرداخت هزینه ورود اطلاعات را به ما بسپارد، هم میتواند با دریافت یک جلسه آموزش رایگان، محصولات و داده های مورد نیاز را وارد سایت نماید.

آیا میتوانم دامنه دلخواه خود را داشته باشم؟

دامنه دلخواه را به شرطی که قبلا توسط شخص دیگری خریداری نشده باشد میتوان تهیه نمود.اگر دامنه اشغال بود میتوانیم مثلا به جای پسوند .com از پسوند .ir استفاده کنیم.البته مجددا به شرط آنکه دامنه با پسوند دیگر، آزاد باشد.

منظور از هاست چیست؟

هاست در واقع فضایی است که سایت شما روی آن قرار میگیرد.در واقع سایت شما از طریق قرار گرفتن بر روی هاست، قابل نمایش خواهد بود.

چه میزان فضا برای هاست مناسب است؟

انتخاب میزان فضا، بستگی به میزان حجم اطلاعات مشتری دارد. ولی بطور متوسط 500 مگا بایت فضای مناسبی برای سایتهاست.اگر حجم اطلاعات مشتری بیشتر از حجم هاست وی باشد این میزان با پرداخت هزینه قابل افزایش خواد بود.

هزینه طراحی وب سایت چقدر خواهد بود؟

هزینه هر وب سایت بستگی به نیاز مشتری دارد. معمولا اعلام هزینه بعد از برپایی یک جلسه حضوری که رایگان است، صورت میگیرد.

end faq

اطلاعات تماس

location

آدرس : تهران - خیابان آزادی - بین خیابان خوش و بهبودی - نبش کوچه گلشنی - پلاک ۱۹ - واحد۵

phone

تلفن : ۰۹۱۲۵۸۷۷۸۵۰

mail

ایمیل : info @ afragtm.com