افرا گرافیک

هنر گرافیک با قالبی تصویری مخاطب را تحت تأثیر قرار می دهد، تبلیغات با بهره گیری ۱۰۰% از این هنر مهر تأییدی بر این ارتباط متقابل می گذارد صورت های بزرگ و کوچک تصویری به انواع و اشکال متفاوت، اعم از آگهی های چاپی در روزنامه ها، مجلات، بیلبوردهای بزرگ، بدنه ی وسایل حمل و نقل، پوسترها، بروشورها، کارت های ویزیت و . . .  همگی حکایت از ارتباط گرافیک و تبلیغات دارند.
از طرفی با توجه به گسترش ارتباطات به صورت روزافزون اعم از فضای مجازی وشبکه های تلویزیونی وانبوه اطلاعات مخاطبان به صورت ناخودآگاه گرایش به سمت محصولات با گرافیک بهتر بسیار توسعه یافته است از آن جهت که شبکه تلویزیونی یا وب سایت و یا مجله با گرافیک ارتباط بهتر و عمیق تری با مخاطب برقرار می کند.

طراحی باید نشان دهنده کارایی و زیبایی در تجارت باشد ولی مهمتر از همه، طراحی خوب باید در وهله اول در خدمت مردم باشد. "توماس واتسون"

گروه طراحی مهندسی افـــرا مفتخر است با کمال اشتیاق خدمات طراحی و گرافیک کسب و کار شما را به عهده گرفته جذاب ترین تصاویر را با استفاده از مجرب ترین کارشناسان این حرفه ارائه نماید

ما برآنیم که یکی از کلیدیترین شریک های تجاری شما با شیم نه فقط ارائه دهنده خدمات گرفیکی شما

Graphic Design

مشاوره و طراحی

tick-icon

مشاوره و طراحی فایل های ست اداری، علائم تجاری و آنچه برای راه اندازی یک شرکت تجاری نیاز است

می توانید با مشاوره گرفتن از ما اوراق و ست اداری مورد نیاز خودتان برای راه اندازی یک بیزینس موفق را تهیه نمایید. ست اداری اصطلاحا به مجموعه اوراقی از قبیل کارت ویزیت، سربرگ اداری A4 و A5 ، انواع پاکت نامه، کاغذ یادداشت، اوراق مالی و اداری (مانند فرم های داخلی، فاکتور، فیش و قبض ) و ... اطلاق می شود که به نوعی نشانگر هویت، ماهیت و سطح فعالیت شرکت یا سازمان می باشد.

tick-icon

طراحی بسته بندی، بروشور و خدمات مهم گرافیکی

طراحی بسته بندی، برچسب و ساک خرید شامل طرح گرافیک، طرح هندسی ساده، طراحی بروشور و کاتالوگ (مجموعه ای از اطلاعات یا توضیحات درباره ی یک شركت، یک محصول و یا خدمات كه می تواند از دو تا چند صفحه باشد)، طراحی پوستر تبلیغاتی، طراحی تقویم و سررسید، طراحی دفترچه راهنما، طراحی کتاب و مجله، طراحی جلد روی سی دی و کاور آن و خلق دیگر خدمات و آثار گرافیکی.

graphic

اطلاعات تماس

location

آدرس : تهران - خیابان آزادی - بین خیابان خوش و بهبودی - نبش کوچه گلشنی - پلاک ۱۹ - واحد۵

phone

تلفن : ۰۹۱۲۵۸۷۷۸۵۰

mail

ایمیل : info @ afragtm.com